FFC is een mooi Duits merk met dameskleding waarbij individualiteit, creativiteit en trends centraal staan. De collectie bestaat uit mooie en betaalbare damesmode, uitgevoerd met zachte en comfortabele materialen.
FFC welke gevestigd is in Meerbusch bestaat sinds 1998. De eigenaar Hans Ulrich Fasel houdt zich sinds die tijd bezig met fashion en maakt veel gebruik van Cashmere. Het succes is gebaseerd op de samenwerking van een oud bestaand team waarbij individualiteit, creativiteit, een speciale productstrategie maar vooral passie de ingredienten zijn.
Het Italiaanse Le Tricot Perugia is een synoniem voor kwaliteit, vakmanschap, tradities en mode. Dit in 1975 opgerichte bedrijf is begonnen met breigoederen maar is uitgegroeid naar een modehuis met fashion met een eigen uitstraling bestaande uit vooral gebreide en geweven items.